Ücretsiz - Aynı Gün Kargo Koşulsuz İade Distribütör Garantisi
     
     
 
Ana Sayfa > Sık Sorulan Sorular

Saatturk.com kimdir?

Saatturk 2006 yılında Meta Pazarlama Ltd. Sti. Şirketi tarafından kurulmuş ve kurulduğu günden bugüne sadece saat satışı yapmakta olan bir web sitesidir.

Saatturk.com’dan alışveriş yapmak güvenli midir?

Saatturk.com tüm dünya da kullanılan 64 bit RAPID SSL güvenlik yazılımı ile korunmaktadır. Ayrıca saatturk.com hiçbir şekilde, hiçbir müşterisinin kredi kartı bilgilerini kayıt altına almamaktadır.

Saatturk.com’u diğer sitelerden ayıran başlıca şeyler nelerdir?

Saatturk uzun yıllardır kesintisiz hizmet veren ve sadece saat satışı yapmakta olan bir sitedir. Ticari kaygılar ile bulduğu her ürünü satmaktan uzak durmuş olan site saat konusunda da seçici davranarak sadece ulusal olarak bilinen markaların satışını yapmaktadır.

Saatturk.com sattığı saatleri nerelerden tedarik etmektedir?

Saatturk.com’un müşterilerine sunduğu en büyük ayrıcalık budur. Saatturk.com sattığı bütün saatleri sadece ve sadece ilgili ürünün Türkiye distribütöründen tedarik etmekte ve siz değerli müşterilerine göndermektedir. Bu sayede tüm ürünlerinde %100 orijinal ürün garantisi vermektedir.

Saatturk.com’dan aldığınız ürünler garantili midir?

Evet, tabii ki 2 yıl garantilidir. Üstelik bu garanti herhangi bir üçüncü firma garantisi değil distribütör firma garantisidir. Arızalanan ürünler direk olarak distribütör firmanın yetkili servislerine götürülerek garanti dahilinde ki tüm arızalar ücretsiz olarak tamir ettirilebilir.

Saatturk.com’dan aldığınız ürünleri beğenmezseniz ne yapacaksınız?

Evet belki de internetten alışverişte en büyük kaygıdır bu. Ancak Saatturk.com’dan aldığınız ürünlerde böyle bir kaygınız olmamalı çünkü aldığınız ürün size geldiğinde eğer beğenmezseniz hiçbir başka sebep belirtmeden tarafımıza iade edebilir ya da başka bir ürünle değiştirebilirsiniz.

Saatturk.com’dan aldığınız ürünler tarafımıza nasıl teslim edilecek?

Aldığınız saat tarafımıza ulaştıktan sonra itinalı bir şekilde kontrolden geçirilerek olası üretici hataları kontrol edilecektir. Daha sonra ürün tarafımızdan özenle paketlenerek kargo firmasına teslim edilecektir. Kargo firması da ürünü tarafınıza teslim edecektir.

Sipariş ettiğim ürünün nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Satın aldığınız saat kargoya verildiği zaman tarafınıza sistem tarafından otomatik bir e-mail gönderilecektir. Bu e-mail’de bulunan kargo takip numarası ile ilgili kargo firmasının kargo takip sayfasından saatinizin kargoda ki durumunu takip edebilirsiniz.

Saatturk.com’dan satın aldığımız ürünleri teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Bu bilgilere http://saatturk.com/kargo_iade.aspx sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 
           
KURUMSAL YARDIM ÜRÜNLER SAATTURK.COM'U
Biz Kimiz? Sık Sorulan Sorular A-Z'ye Markalar TAKİP EDİN
Sipariş Sözleşmesi Kargo&İade İşlemleri Yeni Gelen Saatler GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
Mesafeli Satış Sözleşmesi Ödeme Seçenekleri İndirimli Saatler Fırsatlardan ilk siz
İletişim Banka Hesap Bilgileri   haberdar olun...

2016 saatturk.com Tüm hakları saklıdır. Müşteri Hizmetleri  : 0212 445 9877 - info@saatturk.com.tr