Ücretsiz - Aynı Gün Kargo Koşulsuz İade Distribütör Garantisi
     
     
 
Ana Sayfa > Değişim ve iade Şartları

ÜRÜNÜ TESLİM ALIRKEN

Ürününüzü kargo yetkilisinden teslim alırken mutlaka ilk önce kargo poşetini kontrol ediniz. Açılmış, tahriş olmuş, ıslanmış, hırpalanmış ya da burada belirtemediğimiz bir şekilde zarar görmüş herhangi bir kargo poşetini kesinlikle teslim almayınız. Kargo yetkilisine tutanak tutturarak bir kopyasını kendinize alınız ve ürünü kargo yetkilisi ile geri iade ediniz. Bu hususta dikkat etmeniz gereken konular,

-    Ürünü siz teslim almıyorsanız bile bu bilgileri ürünü teslim alacak kişiye iletiniz.

-   Ürün sağlam ise teslim almak üzere hasarlı bir kargo poşetini açmanız durumunda ürünün hasarından kargo firması da, firmamızda sorumluluk kabul etmeyeceğinden dolayı bunu yapmayınız.

-    Ürün tarafınızdan kargoda zarar gördüğünden dolayı teslim alınmaz ise tutanağınızı mutlaka alınız ve bizimle irtibat kurunuz. Bu sayede kargo firmasının olası yanlış bilgilendirmesini engellemiş olursunuz.

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI (CAYMA HAKKI)

Ürününüzü teslim aldıktan sonra 14 gün içersinde hiçbir sebep belirtmeden iade edebilirsiniz. Ancak iade işleminin kolaylıkla tamamlanabilmesi ve olası karışıklıkların önlenmesi için aşağıda belirttiğimiz detaylara dikkat etmenizi rica ederiz.

EĞER ÜRÜNÜ BEĞENMEDİĞİNİZDEN DOLAYI İADE VEYA DEĞİŞİM TALEP EDECEKSENİZ

-  İade ve değişim şartlarının en önemlisi ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış, üzerinde ki koruyucu bantların çıkartılmamış olması şartıdır. Ürünü aldığınızda beğenmemeniz durumunda hiçbir şekilde ürünün üzerinde bulunan koruyucu ekipmanları çıkartmayınız ve paketini yırtmayınız. Beğenmediğinizden dolayı iade veya değişim yapmak istediğiniz ürünü tüm paket içeriği ve iade bölümü doldurulmuş faturası ile beraber kargo ödemesini yaparak fatura üzerinde yazan adresimize gönderiniz. Gönderi sırasında kargo takip numaranızı kaydetmeyi ve iade bilgisi ile beraber takip numarasını tarafımıza ulaştırmayı unutmayınız. İade talebinizi ve kargo bilgilerini info@saatturk.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir. Unutmayınız ürünü beğenmemenizden kaynaklı iadelerde iade kargo bedeli tarafınızdan ödenerek gönderilmelidir. Karşı ödemeli gönderileriniz bize ulaşmadan size geri döneceği için süreciniz uzayacak ve ekstra kargo bedeli ödeyeceksinizdir.

EĞER ÜRÜNDE Kİ BİR ARIZADAN DOLAYI İADE VEYA DEĞİŞİM TALEP EDECEKSENİZ

-    Üründe ki bir arızadan dolayı ürünü iade veya değişim talep edebilmeniz için ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış olması şartına uygun davranmalısınız. Ürünü teslim aldıktan sonra dikkatli bir şekilde çizik ve benzeri hasarların olup olmadığını kontrol ediniz. Saatiniz size gönderilmeden önce tarafımızdan ayarlanacaktır. Bu sebepten saatinize baktığınızda doğru saati göstermiyorsa(Bu durum saatinizde mekanik bir arızayı işaret eder) veya ürünün üzerinde bir hasar görür iseniz ürünü tüm paket içeriği ve iade bölümü doldurulmuş faturası ile beraber kargo ödemesi tarafımızdan yapılacak şekilde size gelen kargo firması ile karşı ödemeli olarak fatura üzerinde yazan adresimize gönderiniz. Gönderi sırasında kargo takip numaranızı kaydetmeyi ve iade bilgisi ile beraber takip numarasını tarafımıza ulaştırmayı unutmayınız. İade talebinizi ve kargo bilgilerini info@saatturk.com.tr adresine göndermeniz gerekmektedir.

İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ SONRASI PARA İADESİ

Ürünü iade etmeniz durumunda tarafımıza yapmış olduğunuz ödeme aşağıda ki durumlarda aşağıda ki şartlarda iade edilecektir.

-    Havale ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan sonra 3 gün içersinde ödemeniz hesabınıza gönderilecektir

-    Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan sonra 3 gün içersinde ödemeniz Kredi Kartınıza iade işlemi olarak yapılacaktır.

-    Kapıda Nakit ödeme yaptıysanız, iade ettiğiniz saat tarafımıza ulaştıktan sonra 10 gün içersinde ödemeniz hesabınıza gönderilecektir.

-   Eğer ürünü beğenmediğinizden dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin Kargo ve eğer varsa Kapıda Ödeme bedelleri kesilerek net ürün bedeli tarafınıza iade edilecektir.

-    Eğer üründe ki bir arızadan dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin tamamı tarafınıza iade edilecektir.

-   Eğer değişim talebiniz olduysa gönderdiğiniz saat tarafımıza ulaştığında size özel bir indirim kuponu tarafınıza gönderilecektir. Yeni talep ettiğiniz ürünü sitemiz üzerinden sipariş ederken bu indirim kuponu ile önce ki ürüne ödediğiniz bedel kadar indirim alarak yeni siparişinizi oluşturabileceksiniz.

o   Eğer ürünü beğenmediğinizden dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin Kargo ve eğer varsa Kapıda Ödeme bedelleri kesilerek net ürün bedeli tutarında kupon oluşturulacaktır.

o   Eğer üründe ki bir arızadan dolayı iade ettiyseniz yaptığınız ödemenin tamamı tutarında kupon oluşturulacaktır.

o   Eğer yeni almak istediğiniz ürün değişime gönderdiğiniz üründen daha ucuz bir ürün ise yukarıda ki şartlar dahilinde fark tarafınıza iade edilecektir.

GARANTİ KAPSAMI DÂHİLİNDE TEKNİK DESTEK

Ürününüz fatura tarihinden itibaren 2 yıl garanti kapsamındadır. Ürününüzün arızalanması durumunda direk olarak bizimle irtibata geçerek garanti kapsamında teknik servisten yararlanabileceğiniz gibi ürün ile birlikte size gönderilmiş olan garanti belgesinde bulunan dağıtıcı firmanın teknik servisi ile de bağlantıya geçebilirsiniz. Ürününüzde ki arızanın garanti kapsamında giderilmesi ile ilgili son kararı teknik servis yetkilisinin vereceğini unutmayınız. Ancak ön bilgilendirme olarak belirtmek isteriz ki su geçirmez özelliği olmayan saatlerin su ile teması veya saatin herhangi bir şekilde düşmesi ya da darbe alması sonucunda arızalanması durumları ile cam veya diğer bölgelerde oluşan çizikler garanti kapsamına girmemektedir.
 
           
KURUMSAL YARDIM ÜRÜNLER SAATTURK.COM'U
Biz Kimiz? Sık Sorulan Sorular A-Z'ye Markalar TAKİP EDİN
Sipariş Sözleşmesi Kargo&İade İşlemleri Yeni Gelen Saatler GÜVENLİ ONLİNE ALIŞVERİŞ
Mesafeli Satış Sözleşmesi Ödeme Seçenekleri İndirimli Saatler Fırsatlardan ilk siz
İletişim Banka Hesap Bilgileri   haberdar olun...

2016 saatturk.com Tüm hakları saklıdır. Müşteri Hizmetleri  : 0212 445 9877 - info@saatturk.com.tr